top of page

Nabízíme prémiové domy, bytové budovy, developerské pozemky a administrativní centra mimo veřejný trh již 5 let.

 

Veškeré nabízené investice máme přímo od jejich majitelů. Nemusíte se tedy obávat o diskrétnost obchodu a řady dalších zprostředkovatelů. 

Prémiové byty a vily

Nabídky prodeje i koupě prémiových nemovitostí k privátním účelům či k uložení finančního kapitálu. 

Ceny nemovitostí u nás začínají od 10.000.000,- Kč. Nabízíme majetky po celé České republice, Slovensku, v přímořských lokalitách Chorvatska a v srbském Bělehradu.

Muline 15.JPG
3D - Slika 1.JPG
Off-market developerské projekty

Mimo veřejný trh disponujeme nabídkou developerských projektů se stavebním povolením či územním rozhodnutím v Praze, Brně, Bratislavě a Zadaru. Nejmenší projekty začínají na výstavbě 6ti rodinných domech, největší poté dosahují k vybudování 500ti bytů a příslušných nebytových prostorů. Ceny projektů začínají na 6.500.000,- Kč. Nabídku odesíláme jen po předchozí seznamovací schůzce.

Off-market investiční nemovitosti

Mimo veřejný trh nabízíme činžovní domy, office budovy, obchodní centra, logistické haly či historické klenoty. Off-market portfolio se aktualizuje jednou za čtvrtletí, běžně nabízí přes 30 investičních budov. U veškerých nabízených příležitostí jsme v přímém kontaktu s vlastníky, tudíž jsme přímým nabízejícím subjektem. Z předchozích zkušeností nespolupracujeme s žádnou realitní kanceláří a ani zprostředkovateli na volné noze. Jediným pomocným nástrojem jsou nám světové poradenské korporátní společnosti typu Deloitte či JLL. Investiční nemovitosti z portfolia začínají na 40.000.000,- Kč. Nabídku odesíláme jen po předchozí seznamovacím jednání.

Postup jednání
seznamovací jednání, specifikace poptávky
podpis NDA (mlčenlivost), prezentace nabídky a příslušných dokumentů
prohlídka nemovitostí, jednání s vlastníky, vytvoření business plánů a konstrukce obchodu
Closing akvizice, realitní fitout, audit spotřeby energií, správa nemovitosti
Zahájení procesu akvizice, Due Diligence, právní servis, audit nemovitosti, časový plán
bottom of page