top of page
  • Obrázek autoraAdmin

Nechte starosti na nás. Jejich řešením se rádi živíme.

Aktualizováno: 2. 5. 2020

Nově lze využít i našich vysoce kvalifikovaných služeb, které jsou podloženy praxí, zkušeností a vysokou efektivitou. V kategorii placených služeb si vyberete produkt, který můžete okamžitě online rezervovat a zaplatit. Náš čas již bude Váš.V sekci placených služeb naleznete pomoc při krizovém řížení Vašeho podnikání, investiční konzultace na akciových trzích a veškeré služby v oblasti investičních nemovitostí. Pojďme si tyto produkty ve zkratce představit.


Investiční nemovitosti


Naše hlavní společnost, Grandberg, se zaměřuje na investiční nemovitosti již 6 let. Nejsme typickou realitní kanceláří, která prodává nebo pronajímá byty či obchodní prostory všem majitelům, kteří o tuto službu žádají. Naš hlavní náplní práce je přímé investiční neveřejné nabídkové portfolio činžovních domů, pozemků, projektů a výnosových příležitostí. Spojujeme poptávku klientů s naší nabídkou, ke které vytváříme celkový investiční plán.


Zaměřujeme se také na fitout nemovitostí, což v překladu znamená doobsazení volných prostorů (u komerčních i nastavení výběru služeb nájemců, aby nevznikalo konkurenční prostředí), nové smluvní zajištění, likvidaci nevýhodných nájemních smluv, řízené navyšování výnosů, celkové zhodnocení majetku v budoucích letech a jeho cenový odhad atd. Tyto služby nejsou běžnou správou nemovitosti, tu ani neděláme. Zaměřujeme se na celkové aktivum ekonomickým a fundamentálním pohledem, které klientům zhodnotíme v průběhu měsíců či let.


  • Cena těchto služeb je individuální. Úvodní jednání je bezplatné.


Krizové řízení podniků


Zaměřujeme se na konkrétní problémy podniků či podnikatelů, kteří se nachází ve svízelné situaci. Chápeme, že problémy jsou různé. Ke každému přistupujeme samostatně a s variací možností řešení. Lze si vyjednat dvouhodinovou konzultaci nebo objednat měsíční či tříměsíční supervisitoring. U supervisitoringových programů nabízíme garanci vyřešení problémů. Je nám jasné, pokud se podnikání nachází na kraji zániku, není zde prostor pro vyplácení externích pracovníků. Proto naše služby účtujeme až po úspěšném restartu podnikání. V opačném případě jsou naše služby zdarma.


  • Cena za konzultaci 2 hodiny je 990,- Kč vč. DPH

  • Cena supervisitoringu je v nabídce služeb.


Investiční akciové poradenství


Investiční poradenství na akciových trzích. Diverzifikace portfolia a jejího rizika, stabilizace možné volatility, informační report o nových trendech, vyhledávání vhodných titulů k investici a reporting těchto titulů. Neděláme krypto, forex, komodity. Těmto investicím se nevěnujeme. Celkové poradenství zpracovává investor, který dříve působil u věhlasných Goldman Sachs v New Yorku a poté v Tokiu.


  • Cena 1 hodinové konzultace je 2 500,- Kč vč. DPH7 zobrazení0 komentářů

Comments

Couldn’t Load Comments
It looks like there was a technical problem. Try reconnecting or refreshing the page.
bottom of page