top of page

JAK NA TO?

Postup vyhledávání nejvýhodnějších nebankovních úvěrů

1. krok - Uvítací rozhovor

Pracovník zákaznického oddělení s Vámi po telefonu probere možnosti a druhy financování, které Vám budou vyhovovat nejlépe. Po telefonu s Vámi vyplní krátký dotazník např. výši požadovaného úvěru, dobu čerpání úvěru, možnosti ručení či zástav, záměr úvěru. 

Veškeré poskytnuté informace naším pracovníkům jsou naprosto diskrétní. Hovory nenahráváme, poskytovatelům úvěrů k posouzení čerpání nesdělujeme jméno klienta.

Časová náročnost

5-10 minut

2. krok - Porovnání nabídek od poskytovatelů

Náš pracovník po uvítacím pohovoru kontaktuje všechny začleněné poskytovatele nebankovních úvěrů, předloží jím přesnou poptávku a následně pro klienta vytvoří porovnávací prezentaci všech poskytovatelů. Vy si tak přehledně porovnáte výše maximálního čerpání, výši úrokové sazby, druh zástavy či ručení a časový termín možného zahájení čerpání (např. peníze do pěti dní)

Časová náročnost

nabídky do 72 hodin od uvítacího rozhovoru

3. krok - Váš výběr nejlepší nabídky

Odešleme Vám porovnávací dokument a je jen na Vás, která nabídka Vás nejvíce osloví. Tato volba je čiště ve Vašich rukou. Pokud přece jen budete chtít poradit od profesionálů, je zde možná bezplatná konzultace s našemi business managery, kteří Vám rádi poradí.

Časová náročnost

48 hodin na Váš výběr

4. krok - Setkání s Vaší volbou a podpis úvěru

Po výběru nejlepší nabídky, která Vám nejvíce vyhovuje (může jích být i více než jedna), Vám náš pracovník domluví přímé setkání s poskytovatelem nebankovních úvěrů. Tímto naše práce končí. Po přímém jednání s pracovníkem nebankovní společnosti a prostudováním patřičných smluv, je jen na Vás, zda úvěr skutečně podepíšete. 

Časová náročnost

již do 48 hodin lze získat finanční prostředky

VEŠKERÉ KROKY JSOU OD NÁS ZDARMA

PENÍZE LZE ZÍSKAT DO 7 DNÍ. STAČÍ VÁM K TOMU JEN 3 TELEFONÁTY A 1 JEDNÁNÍ.

Jak být kontaktován? Jednoduše. Stačí vyplnit dotazník.

Chcete znát více informací o službách?

bottom of page