top of page
logo_grandbergART_edited_edited_edited.j

Vlastníte obraz či sochu, kterou chcete prodat? Nabízíme bezplatné ohodnocení díla s přímou výkupní cenou.

U hodnotnějších exponátů nabízíme vyhledání vhodných aukcí a jejím zastoupení po celém světě. 

S uměním máme bohaté zkušenosti, správné kontakty a praxi u aukcí v nejrenomovanějších aukčních síních Christie's, Sotheby's a Heritage.

Konzultace & odhady

Nabízíme bezplatné konzultace a odhady Vaší sbírky či dědictví. Po prostudování děl nabídneme různá řešení i přímý odkup. Nezávazné jednání si můžete objednat online zde a v sekci kompletní služby.

Brush Stroke
Art seller consulting & curator
Aukční manager & kurátor sbírky

Pokud vlastníte hodnotnější dílo nad 5 000$, které chcete dobře prodat či vystavovat v galeriích, poskytujeme manažerské a kurátorské služby.

Jako manažeři prodeje vyhledáme nejvhodnější aukci v tuzemských aukčních síních, americkém aukčním domě Heritage nebo u evropských poboček Christies a Sothebys. Zvolíme nejlepší způsob přihlášení díla k aukci (komisní, fixní, privátní druh dražby), který šetří náklady spojené s poplatky. Naši klienti se nemusí obávat např. jazykové bariéry, neznalosti aukcí v zahraničí, ale i přešlapů u volby správného pojištění a transportu. U významných exponátů naše společnost hradí veškeré poplatky spojené s budoucí aukcí.

Naše kurátorské služby naopak vyhledávají výstavy Vašich umělců či jejich dobových směrů. Za zapůjčení díla galerii inkasují naši klienti finanční odměny. Umělecká díla jsou alternativní investicí, která se zhodnocuje v čase a lze k výnosům přičíst i příjmy z jejích pronájmů.

Brush Stroke
Na prodej

V současný moment prodáváme exponáty z vlastní kolekce a sbírky našich klientů. Jedná se o přímý prodej. Díla nejsou umístěna na žádné aukci či v galerii.

Colorful Abstract Painting

L. Downy 1948

Americko-Francouzký abstraktní malíř a sochař. Obraz disponuje certifikátem typu FAA. Jedná se o dílo z Multiple limited series 55/99.

cena

45 000,- Kč

(1 960$)

Rozmazaný obraz tanečníků

K.U. Huin 2010

Thajský fotograf, který se proslavil focením aktů v poloze rasové intolerance a povrchnosti. Originál.

cena

5 000,- Kč

(180$)

AEnB2Upr43MmLdCwmK3W94gc_cnqxp0vBvIdUjAu

Detox Goss

Hyperrealistický umělec s prvky popartu. Replika, signovaná.

cena

10 000,- Kč

(480$)

bottom of page